Sektörün Büyük Buluşması İçin Ezgil Güvenlik Yerini Aldı!

Uluslararası ölçekte, sektör temsilcileri tarafından en çok bilinen global sektör fuarlarının önde gelenlerinden biri olan ISAF, 14-17 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Yangın baskılama konusunda, aerosol ve nano toz teknolojileri ile çözümler üreten Ezgil Güvenlik Teknolojileri Ltd. Şti. bu fuara katıldı.

Ezgil Güvenlik Teknolojileri Ltd. Şti. Corona pandemisi nedeniyle 2020 yılında düzenlenemeyen ISAF’ta, verilen bir yıllık aradan sonra sektörün tüm kesimleri tarafından heyecanla beklenen buluşmada yerini aldı. Yurtiçinden ve yurtdışından alım yapmak ve ürünleri incelemek isteyen ziyaretçilerin ilgisi oldukça mutluluk vericiydi.

25. kez düzenlenen ISAF’ta her yıl olduğu gibi bu yıl da öncelikli hedef, mevcut ziyaretçinin ilgi odağı olmayı başarmaktı. Yeni nesil yangın baskılama teknolojileri konusunda geliştirdiğimiz projeler ve uygulamalar, ziyaretçiler tarafından merak uyandırıcıydı. Felaket yangınlarla karşılaştığımız bu yılda, en azından küçük bir teselli olması için fuarda ücretsiz dağıttığımız fidanlar misafirler tarafından memnuniyetle karşılandı. “Yanan canlarımız için siz de bir fidan alın ve ekin…” sloganıyla dağıttığımız onlarca fidan doğada yerini alacak ve geleceğe umutla bakmamızı sağlayacağı inancındayız.

ISAF’ı yıllardır takip etmekte olan sektör temsilcisi Ezgil Güvenlik Teknolojileri olarak, kurumsal firmalardan ve kamu kurumlarından da daha geniş bir ziyaretçi kesiminin fuarı takip etmesi için çalışmaların daha güçlendirileceği bilgisini bizimle paylaşan fuar organizasyonuna teşekkür ediyoruz.

ISAF Güvenlik Fuarı 2021

Yeni Nesil Yangın Önleme ve Baskılama Sistemi; AEROSOL

Yeni Nesil Yangın Önleme ve Baskılama Sistemi; AEROSOL

Dünyada son 15 senedir Aerosol yangın önleme ve baskılama sistemleri bu sarmalı kırmakta ve kullanıcılara yeni nesil bir teknoloji sunmaktadır. Avrupa’da tüm sektörlerde doğa dostu teknolojilere yatırım yapılmakta ve canlıların ve doğanın güvenliği ön planda tutulmaktadır.

devamını oku