Hakkımızda

Ezgil Güvenlik Teknolojileri; Türkiye’de Aerosol Yangın Önleme ve Baskılama Teknolojisi konusunda sanayinin önde gelen firmalarına satış ve satış sonrası hizmetler vermektedir.

Firmamız; konusunda uzman ve tecrübeli mühendis kadrosu ile kuruluşundan bugüne bir çok tesisin; elektrik dağıtım odaları, sistem odaları, trafo odaları, ex-proof alanlarına kurulumlar yapmıştır. Bu uygulamalar, Türkiye’nin göz bebeği önemli firmalarının tesislerinde gerçekleştirilmiştir.

Ezgil Güvenlik; tüm projelerinde öncelikle yangından korunması gereken mahalin mühendis ekibi ile detaylı keşfini gerçekleştirir. Yapılan bu keşif neticesinde; mahaldeki riskli yangın sınıfı, yangın çıkış kaynakları, algılama senaryoları tespit edilerek proje ve mühendislik çalışmaları yapılır. Tüm bunların akabinde müşteriye mahaller ile ilgili detaylı keşif raporları içeren proje teklifleri sunulur.

Ezgil olarak bizler en tepe yönetiminden, satış-pazarlama birimlerimize; mühendis ve ar-ge kadromuzdan teknik kurulum ekiplerimize kadar; yangının önemi ve ciddiyetinin bilincinde ISG konusunda tam donanımlı olarak bilinçlendirilmiş bir ekibiz.

Ezgil Güvenlik Teknolojileri, portföyündeki tedarikçileri, iç ve dış müşterileri ile birlikte sürekli büyüyen ve teknolojiyi yakından takip ederek sürekli gelişen büyük bir ailedir.

Genel Broşür